Gaffel 29 SR Suntour XCR32RLO Luft 100mm, disc, 15mm, Tapered
Gaffel 29 SR Suntour XCR32RLO Luft
100mm, disc, 15mm, Tapered
Varenr:2225871376
2 999,-Kampanjepris
4 999,-Førpris
Lager nettbutikk: 1 tilgjengelig
  • 0BS Butikklager
  • 0BS Nettlager
Du er 1 500 kroner unna å få FRI FRAKT!*
BeskrivelseManualerKundeanmeldelser
Beskrivelse
Detaljer:
- Dempemateriale: luft
- Demping: hydraulisk
- Vandring: 120mm (100mm / 29")
- Nedre gaffelbein: magnesium 130mm
- Øvre gaffelbein: STKM Ø 32mm
- Krone: AC4C
- Styrerør: STKM / aluminium (tapert)
- Innstillinger: reboundjustering
- Bremsetyp: Post Mount (Maks. 180mm)
- Aksling: 15QLC32 15mm aksling
- Inklusive hendel for låsing
- Vekt: 2420g
Manualer
Kundeanmeldelser
Produkter du har sett på
Kjøp
40%